שירותים

 

שירות ותיקון לכל סוגי המזגנים

פתרון מקצועי לבעיות מיוחדות

מילוי גז למזגן

אחזקת מערכות מיזוג אוויר

טכנאי מוסמך מטעם החברות המובילות

תיקוני חשמל

 

שמירה על סביבת עבודה נקייה ומסודרת

חשיבות עליונה לזמן הלקוח

 

 

טיפים טכנאי מזגנים

רוב האנשים מזמינים התקנה של מזגן בתחילת הקיץ. הזמנת מזגן שלא בעונת הקיץ תאפשר לכם ליהנות ממחירים נוחים יותר וגם לחכות פחות זמן להתקנה.

מדחס לא תקין פוגע ביעילות העבודה של המזגן ומגדיל את צריכת החשמל. לעיתים התיקון יהיה פשוט. במקרים אחרים משתלם יותר להחליף מזגן. מזגנים חדשים לעיתים קרובות מצדיקים מהר מאד את ההשקעה בהם בזכות צמצום צריכת החשמל.

אם המזגן נוזל, כדאי לבדוק שהצינור או הפילטר שלו אינם סתומים. אם יש לכם ידיים טובות וקצת חוש טכני, לא תצטרכו להזמין טכנאי מזגנים כדי לפתור בעיה כזו.

במזגנים ישנים, המתינו 3 דקות לפחות בין הכיבוי להפעלה מחדש. באופן כללי יותר, מומלץ להמתין בין הכיבוי והדלקה כדי לא לגרום לעומס יתר על מפסקי החשמל. לא המתנתם? לכו לבדוק שה"פקק" לא נפל.

התקנת מזגנים עיליים קטנים בכל אחד מחדרי הבית בנפרד, תעלה קצת יותר מהתקנת מזגן מיני מרכזי. מצד שני: צריכת החשמל החודשית תהיה קטנה יותר.

הרבה אנשים משתעשעים ברעיון לקנות מזגן נייד עבור דירה שכורה ולקחת אתם כשיעברו. האמת הפשוטה היא שמזגנים ניידים הם כל-כך יקרים שכבר יותר משתלם להתקין מזגן קטן חדש בכל דירה. אפשר גם לנסות להגיע לסיכום עם בעל הדירה ולהתחלק בהוצאה

שתפו חברים

  • w-facebook
  • Worker Icon
  • w-googleplus

ור קצור קשרתרצ

צגדשכ

צור קשר

כתובת

אזור התעשייה - גבעתיים

dorkorair@gmail.com

טלפון

052-275-0111

פקס

03-573-3363

שעות פעילות


א-ה - 07:00 - 21:00
יום ו - 07:00 - 14:00
מוצ"ש - מצאת שבת

 

© 2016 Dor Kor  Air - דור קור אחזקות

052-275-0111

054-489-8045